سوال
سلام. ممنون میشم کمک کنید برنامه ای بنویسید که نمره دروس فیزیک شیمی ریاضی ادبیات و ورزش را از کاربر دریافت و بر اساس تعداد واحد فیزیک ۳ واحد شیمی ۳ واحد ریاضی ۲ واحد ادبیات ۲ واحد و ورزشی یک ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 208 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید با استفاده از تعریف تابع که در پارامتر ورودی یک دیکشنری دریافت نماید. کلید اول "ord" و ارزش این کلید یک رشته به تعداد حداکثر ۲۰ کارکتر باشد و در کلید دوم "chr" که ارزش این کلید ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 263 دیده شده

سوال
با سلام چگونه میتوان برای دیدن یک صفحه از سایت کاربر را مجبور به لاگین کردن کرد؟  
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 171 دیده شده

سوال
کلاس بنویسید که نمرات کلاسی را دریافت کرده و میانگین آنها و بزرگترین نمره را نمایش دهد این گلاس را برای دو کلاس A و B بنویسید و هر کلاسی که میانگین و بزرگترین نمره آن ۲۰ بود را در خروجی ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 162 دیده شده

سوال
سلام به تازگی وقتی کدی اجرا میکنم خیلی کند نتیجه نشون داده میشه و هی یه فایلی بنام launch.json باز میشه و من نمیدونم باید چیکار کنم؟ امروز هم این ارور داده که توی عکس مشخصه گوگل هم کردم خیلی سردرنیاوردم ممنون میشم ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 100 دیده شده

سوال
سلام روز به خیر   دوستان من میخوام توی اندرویداستودیو کتابخونه اضافه کنم. ولی نمیشه. فکر کنم بخاطر تحریم بودن هست. و اینکه شنیدم یه سری پروکسی ها هست که اگر ست کنیم میتونیم بدون VPN استفاده کنیم. اگر کسی پروکسی خوبی میتونه ...
حل شده 0
5 سال 1 پاسخ 503 دیده شده