سوال
سلام و عرض ادب و وقت بخیر به تمام کاربران انجمن درسمن  .امیدوارم که حال تک تکتون خوب و خوش باشه... دوستان من خیلی وقت هستش که به یه مشکل در نوشتن محتوای فارسی در طراحی یک سایت مواجه هستم و ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 174 دیده شده

سوال
من بعد از نصب نرم افزار intellij IDEA سعی کردم یک پروژه اندروید که قبلا آن را با اندروید استادیو نوشته بودم را با همین نرم افزار intellij IDEA باز کنم. هم آدرس فایل gradle را به نرم افزار ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 472 دیده شده

سوال
سلام مهندسین درسمنی ، برنامه ای طراحی کنید که در صفحه ورود اگر کاربر نام کاربری و پسورد خود را ۳ بار اشتباه وارد کرد تا ۱ دقیقه نتواند اطلاعات را وارد کند. (نام کاربری: Admin && پسورد: ۱۲۳۴).
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 211 دیده شده

سوال
برنامه ای ‌که ‌حقوق ‌کارمندی ‌را‌خوانده، ‌بیمه، ‌مالیات ‌و‌دریافتی ‌ او ‌را ‌محاسبه ‌کرده، ‌نمایش ‌ ‌ میدهد‌.بیمه‌و‌مالیات‌به‌ترتیب ۷ و‌ ۱۰ درصد‌حقوق‌میباشند.
حل شده 0
2 سال 1 پاسخ 119 دیده شده

سوال
سلام من یکم تو استفاده از این تابع مشکل دارم. لطفاً با مثال توضیح دهید. مثلاً یه برنامه ای بنویسید که دو تا کلمه تایپ کنه و وقتی اجرا می کنیم کلمه دوم ۳ ثانیه بعد اجرا بشه.
حل شده 0
2 سال 1 پاسخ 193 دیده شده

سوال
باسلام من کم با ویژوال استودیو کار کردم و باید بعد از شرط if معمولا پرانتز باز شه و true یا false بنویسه و کروشه و... ولی هیچ واکنشی واسه ین شرط نشون نمیده و باید خودم انجام بدم... اگه کمک ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 136 دیده شده

سوال
من وارد تابع متصل به پایگاه داده میشم ولی برای سه تابع ارور میده mysqli_connect new mysql new pdo $mserver="localhost"; $mdb='mpccc'; $passw='14222396991400'; $link = new mysqli_connect('localhost', 'mpccc', '14222396991400'); if (!$link) { die('Could not connect: ' . mysql_error()); } echo 'Connected successfully'; mysql_close($link); اینم کدش به نظرتون مشکل داره لطفا کمکم کنید اگر راه ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 317 دیده شده

سوال
سلام وقت بخیر من میخواستم سورس اپلیکیشنم رو از برنامه نویس تحویل بگیرم و ایشون گفتن که ازش بک آپ میگیرم و با ایمیل میفرستم برات آیا باید بک آپ بگیره و اینکه با ایمیل میشه سورس رو فرستاد یا ...
در حال بررسی 0
12 ماه 1 پاسخ 150 دیده شده

نظرسنجی
سلام برنامه نویسان عزیز خسته نباشین. من میخوام در سی شارپ برنامه ای بنویسم که تعداد افرادی که نمره ی بالای ۱۸ گرفتن رو توی خروجی چاپ کنه.شرط حلقه: فقط با دریافت کلمه stop توسط کاربر حلقه پایان بپذیره. خیلی فوریه نیازش ...
در حال بررسی 0
8 ماه 1 پاسخ 108 دیده شده