سوال
سلام وقت بخیر. داخل ویندوز فرم یک نرم افزار نوشتم و وقتی ران میگیرم و اجرا میکنم تار دیده میشه و وضوع خیییلی پایینی داره اول ویژوال استودیو ۲۰۱۰ داشتم و نار بود الآن  ۲۰۱۹ نصب کردم و هنوز هم تاره. چیکار ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 157 دیده شده

سوال
سلام دوستان امیدوارم عالی باشید من تو کار سفارش برد مدار چاپی هستم ولی میخوام برنامه نویسی و شروع کنم میخوام فیبرهایی که طراحی میکنم بتونم برنامه شو هم بنویسم شما چه دوره ای رو معرفی میکنید؟ خودتون تو این ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 230 دیده شده

سوال
با سلام و احترام دوستان من در حال انتخاب لپ تاپ هستم و میخوام بدونم اگر مک بوک air با پردازنده های سری m رو انتخاب کنم و صفحه نمایش ۱۳ اینچ آیا برای کدنویسی با محدودیت مواجه میشم یا صفحه ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 144 دیده شده

سوال
سلام با استفاده از آرایه ها و مفهوم overloadو کنترل خطا برنامه زیر را در کنسول ، سی شارپ با طراحی منو با قابلیت های زیر بنویسید: یک آرایه ۱۰ تایی برای اعداد اعشاری تعریف کنید و سپس یک منو طراحی کنید ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 97 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که پوشه ای با نام text بسازد و درون آن پوشه فایلی به نام lorem-ipsum.txt ساخته و متن زیر را درون آن بریزد. سپس، ۱. تعداد تمام حروف را به به خروجی ببرد ۲. تعداد حروف بزرگ و کوچک را ...
در حال بررسی 0
4 ماه 1 پاسخ 50 دیده شده