سوال
سلام خسته نباشید ببخشید من ۱۵ سالمه و۱سالی هست که css/html و وردپرس کارمیکنم اما میخوام سمت برنامه نویسی ویندوز ساخت اپ وهک وامنیت بشم همه بهم میگن فقط پایتون یاد بگیر دیگه نیازی به زبان دیگه ای نیست چون کراس ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 123 دیده شده

سوال
در پروژه الگوریتم KNN را به صورت شی گرا بسازید که به این شکل باشد: تابع fit  که ورودی های آن x_train و y_train است. تابع predict برای پیشبینی که ورودی آن x_test است. تابع score  برای برگرداندن امتیاز مدل ...
در حال بررسی 0
10 ماه 1 پاسخ 112 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید تا تمام حروف انگلیسی بزرگ را درون یک فایل به نام alphabet.txt ذخیره کرده و سپس همین فایل را خوانده، و یک دیکشنری از محتوای فایل بسازد؛ به گونه ای که اعداد کلید و حروف مقدار باشند.
در حال بررسی 0
4 ماه 1 پاسخ 40 دیده شده

Sorry it's a private question.

سوال
سلام خسته نباشید توی بخش آموزش جاوا اسکریپت جناب عباسی توی آموزش شماره ۱۴ که مربوط به تغییر عناصر html به کمک جاوااسکریپت هست یک کدی نوشتن که این کد برای من کار نمی کنه از هر دو phpstorm و visual studio ...
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 348 دیده شده

سوال
سلام دوستان وقت بخیر چطوری یک برنامه تایپوگرافی ساده طراحی کنم که امکان وارد کردن متن توسط کاربر وجود داشته باشه و بشه سایز متن، رنگ متن ، تراز متن و ۴ تا فونت رو به متنی که کاربر وارد میکنه داد؟ اگر ...
حل شده 0
4 سال 1 پاسخ 286 دیده شده