سوال
سلام روز به خیر   دوستان من میخوام توی اندرویداستودیو کتابخونه اضافه کنم. ولی نمیشه. فکر کنم بخاطر تحریم بودن هست. و اینکه شنیدم یه سری پروکسی ها هست که اگر ست کنیم میتونیم بدون VPN استفاده کنیم. اگر کسی پروکسی خوبی میتونه ...
حل شده 0
5 سال 1 پاسخ 506 دیده شده

سوال
سلام خسته نباشید خواستم بپرسم چرا داخل سایت های مختلف فرایند نصب اندروید استودیو متفاوت است؟ من خودم موقع نصب بعضی از صفحات رو داشتم بعضی ها رو ندارم؟ فرایند نصب اندروید استودیو که کامل باشه و درست باشه رو از کدوم سایت ...
در حال بررسی 0
5 سال 1 پاسخ 831 دیده شده

سوال
سلام خدمت همه مهندسای عزیز ، برنامه ایی بنویسید که با گرفتن مقدار n (فرد) از ورودی ، مربع جادویی را در خروجی نمایش دهد.(عکس مربع جادویی برای n=3 ضمیمه شده است)
حل شده 2
4 سال 1 پاسخ 962 دیده شده

سوال
سلام ممنون میشم برنامه زیر را برام بنویسید . برنامهای‌که‌کلاس‌‌Circleرا‌طوری‌تغییر‌میدهد‌تا‌دو‌سازنده‌داشته‌باشد‌.سازنده‌اول‌،سازنده‌پیشی فرض‌را‌ پیادهسازی‌می کند‌. و‌سازنده‌دوم‌شعاع‌دایره‌را‌به عنوان‌پارامتر‌دریافت‌میکند‌و‌ در‌فیلد‌شعاع‌(‌)rقرار‌میدهد. سپس در دوتابع برای محاسبه مساحت و محیط بنویسید و در اخر در تابع main  یک شعاع از کاربر بگیرد و محیط و ...
حل شده 0
3 سال 1 پاسخ 191 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که یگ عدد صحیح را که تعداد ارقامش نامشخص است از کاربر گرفته و هر رقم را به تعداد ان رقم چاپ کند
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 318 دیده شده