سوال
سلام دوستان. بنده توی صفحه ای هستم میخوام بعد از اینکه session تموم شد بعد از login مجدد برگردم به همون صفحه بنظرتون از چه کدی باید استفاده کنم که برام این عمل رو انجام بده ؟ ( چطور باید کاربر رو به آخرین ...
در حال بررسی 0
5 سال 1 پاسخ 502 دیده شده

سوال
سلام خواستم بدونم چهار عمل اصلی که با نام CRUD معرفی میشن در MySql به چه صورت انجام میشه؟ اگه کسی میتونه با یه مثال این چند عمل رو برام توضیح بده.  
حل شده 0
5 سال 1 پاسخ 928 دیده شده

سوال
ایا فیلم اموزشی که شما در این سایت گذاشته اید و برای eclipsهس برای هم IntelliJ IDEAهم کاربرد دارد ؟وتوضیحات در هر دو برنامه هم کاربرد  دارد؟  
حل شده 0
5 سال 1 پاسخ 355 دیده شده

سوال
چگونه برنامه ای در زبان c بنویسیم که یک عدد از ورودی بگیرد و تعداد اعداد کوچکتر از عدد ورودی که فقط شامل ارقام ۰ و ۱ هستند را در خروجی چاپ کند. مثلا اگر عدد ۱۸۲ را وارد کردیم ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 701 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که شماره کارمندی و ساعت کارکرد و دستمزد ساعتی کارکنان شرکتی را دریافت کرده و میزان حقوق انها را محاسبه کند . اگر کارمندی بیشتر از ۴۰ ساعت کرده باشد اضافه کار به او تعلق بگیرد . ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 196 دیده شده

سوال
سلام دوستان یک سوالی داشتم من الان دوره طراحی وب رو گذروندم، ولی نمیدونم چطور نمونه کار بزنم و وارد بازار کار بشم؟ و اینکه چه طور همه دستورات جاوااسکریپت یا jquery رو حفظ کنم؟ ممنونم از شما دوستان
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 123 دیده شده