سوال
با سلام، من یک اپ ساختم که چند مورد گزارش شده برنامه موقع شروع اجرا میزنه برنامه متوقف شد. مثلا روی گوشیj7 2017. با وجود اینکه برنامه هم از نسخه ها اندروید چند مورد گزارش شده پشتیبانی می کنه. مشکل ...
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 220 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که دنباله ای از کلمات جدا شده اسپیس را به عنوان ورودی بپذیرد و کلمات را پس از حذف همه ی کلمات تکراری و مرتب کردن آنها به صورت الفبایی چاپ کند. فرض کنید ورودی زیر به برنامه ...
در حال بررسی 0
6 ماه 2 پاسخ ها 62 دیده شده

سوال
من به محض اینکه حساب کاربری ایجاد کردم عکسی برای پروفایلم قرار داده شد علت این کار چیست؟ من این عکس را برای وبلاگ و ورد پرس سایتم که با این ایمیل ساخته بودم گذاشته بودم و تعجب کردم که چه ...
در حال بررسی 0
5 سال 2 پاسخ ها 392 دیده شده

سوال
سلام دوستان وقتتون بخیر ... من میخوام صفحه ای رو که طراحی کردم  رو رسپانسیو کنم  و رسپانسیو صفحم رو با firefoxچک میکنم. کسی میدونه تا چه سایزی مهمه که رسپانسیو باشه  رسپانسیو زیر ۳۰۰ هم توی گوشی های اندروید ...
حل شده 0
5 سال 2 پاسخ ها 531 دیده شده

سوال
سلام برنامه نویسان عزیز یه سوال از زبان سی شارپ داشتم، من یه جنریک لیست دارم، که می خوام ورودی این لیست فقط بتونه از نوع کلاس باشه، چطوری میتونم ورودی های جنریک لیستم رو محدود کنم؟؟ ممنون از انجمن برنامه نویسی ...
در حال بررسی 0
4 سال 2 پاسخ ها 437 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که یک رشته را به عنوان ورودی دریافت کند و در رشته ی ورودی حروف “e” و “o” را با یکدیگر جایگزین کند. برای مثال اگر ورودی “hello, world” باشد در خروجی عبارت “holle, werld” را نمایش ...
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 334 دیده شده