سوال
شما باید برنامه ای بنویسید تا چند تاپل (نام، سن، قد) را به ترتیب صعودی مرتب کند؛ میتوانید برای حل ای سوال از ماژولها استفاده کنید. نام، رشته و سن و ارتفاع، اعداد هستند. تاپل ها توسط کاربر وارد می شوند. معیارهای مرتب ...
در حال بررسی 0
5 ماه 2 پاسخ ها 103 دیده شده

سوال
با درود فراوان خدمت دوستان آقا من میخام برای Label ها و Textbox ها فونت Tahoma روتعریف کنم کسی میتونه راهنمایی کنه؟ممنونم.
در حال بررسی 0
5 سال 2 پاسخ ها 359 دیده شده

سوال
سلام به همه مهندسین عزیز. یه سوال داشتم. چجوری میشه شماره روز رو به تاریخ ماه و روز تبدیل کرد؟ مثلا ۲۴ امین روز سال میشه ۰۱/۲۴ یا مثلا ۲۱۶ در ورودی و در خروجی ۰۷/۳۰ چاپ شه. اگه میشه کدش رو ...
در حال بررسی 1
4 سال 2 پاسخ ها 655 دیده شده

سوال
سلام خدمت همگی میخوام بدونم با این سیتمی که دارم میتونم اندروید استودیو کار کنم یا نه؟؟؟؟ پردازنده amd-quad core-fx-9800تا ۳٫۶ گیگاهرتز رام ۸ هارد یک ترابایت لپتاپم رو تازه خریدم ویژوال استودیو رو راحت بالا میاره و باهاش کار میکنم اگر میتونم کار کنم ssdنیاز ...
در حال بررسی 0
4 سال 2 پاسخ ها 287 دیده شده

سوال
برنامه‌ای بنویسید که به ترتیب شامل موارد زیر باشد: - تعداد دانشجویان ورودی ۹۹ رشته مهندسی پیوسته کامپیوتر را از ورودی دریافت کند. - نمره ۴ درس ریاضی۱، فیزیک۱، زبان خارجه و مبانی کامپیوتر همه این دانشجویان را به ترتیب از ورودی ...
در حال بررسی 1
3 سال 2 پاسخ ها 285 دیده شده

سوال
سلام من وقتی نام متغییری (که با ورودی مقداردهی شده) رو به عنوان طول آرایه قرار میدم، برنامه از متغییر داخل دو براکت آرایه خطا می‌گیره. مشکل اینجاست که  « مقدار طول آرایه باید ثابت باشد » . حالا مشکل اینجاست که  « ...
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 220 دیده شده

سوال
سلام من تصمیم گرفتم شروع کنم برنامه نویسی رو و حس میکنم علاقه دارم و بیشتر دوست دارم طراحی سایت کنم بنظرتون از کجا شروع کنم و الان دقیق صفر صفر هستم و شایدم زیر صفر😶از کامپیوتر هم چیزی نمیدونم ...
در حال بررسی 0
2 سال 2 پاسخ ها 139 دیده شده

سوال
[crayon-6621c8622ff0d176534319/] با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان؛ توی دوره‌ی دوم الگوریتم (جلسه سوم) آقای عباسی یه مسئله رو مطرح میکنن که در اون یه تعداد عدد گرفته میشه و در خروجی باید اعلام کنیم کدوم عدد بیشترین تکرار رو داشته و ...
حل شده 0
2 سال 2 پاسخ ها 231 دیده شده