سوال
سلام به تمام دوستان ایشالله هرجا هستید ، شاد و تندرست باشید. من دیروز تقریبا حدود دو ساعت وقت گذاشتم و با HTML و JavaScript یه ماشین حساب تقریبا کامل طراحی کردم. میخواستم طراحی شما رو هم ببینم و بعد برای خودم رو ...
حل شده 0
4 سال 11 پاسخ ها 1061 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید یک رشته نسبتا طولانی از ورودی گرفته، و ابتدا تعداد جملات آنرا شمارش و چاپ کرده، سپس با نرمال سازی فاصله بین کلمات طولانی ترین جمله رشته از نظر تعداد کاراکتر را در خروجی چاپ کند. (شرط ...
در حال بررسی 0
3 سال 10 پاسخ ها 1525 دیده شده

سوال
سلام به کاربران محترم انجمن پرسش و پاسخ درسمن یه سوال هست که توی ورودی کاربر یک عدد و یه رشته میده و در خروجی برعکس دقیق رشته رو میخواد، به نظرم ساده بود ولی نشد! اگه میشه کمکم کنید با ...
حل شده 1
4 سال 10 پاسخ ها 535 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که یک عدد دو رقمی بگیرد و: ۱- ابتدا اعداد ماقبل از آن عدد را به خروجی ببرد ۲- سپس اعداد فرد دو رقمی ماقبل از آن عدد و اعداد زوج دو رقمی ماقبل از آن عدد را به ...
در حال بررسی 1
3 سال 9 پاسخ ها 380 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که با دریافت ده نمره از کاربر .نمرات ۲۰ را ازمیان لیست نمرات یک کلاس پیدا کند و اعلام کند مربوط به نفر چندمین لیست است.(اگر چند نمره بیست وجود داشت شماره کلاسی هر چند نفر را ...
در حال بررسی 2
4 سال 9 پاسخ ها 628 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که عدد صحیح n را از ورودی گرفته و n جمله اول دنباله فیبوناچی زیر را چاپ کند. (دنباله فیبوناچی به این ترتیب تولید میشود که دو جمله اول آن یک و برای تولید جملات بعدی هر جمله ...
در حال بررسی 1
3 سال 9 پاسخ ها 4772 دیده شده