سوال
درود خدمت استاد عزیز در جلسه هشتم آموزش پایتون برنامه ای رو نوشتید که کارکتر * رو بصورت نصف لوزی چاپ کرد متاسفانه هر کار کردم که بتونم مثل اون رو در این برنامه چاپ کنم نتونستم اگه میشه راهنماییم ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 1022 دیده شده

سوال
سلام من یه پروژه ماشین حساب شروع کردم و الان تو بخش پرانتز هاش گیر کردم مثلا میخوام یه تکس باکس روی صفحه باشه کاربر یه متن داخلش تایپ کنه مثلا:(۳+(۲×۳+۴)) بعد که تائید رو زد این رو حساب کنه ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 338 دیده شده

سوال
بازی سنگ کاغذ قیچی در این بازی شما و کامپیوتر فقط میتوانید سنگ یا کاغذ انتخاب کنید(قیچی نیاز نیست در بازی اورده شود) یعنی شما سنگ یا کاغذ را انتخاب میکنید بعد هم کامپیوتر بصورت تصادفی سنگ یا کاغذ را انتخاب میکند حالا از ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 465 دیده شده

سوال
سلام خسته نباشید میخواستم با سی شارپ یه کاریو انجام بدم مثلا ۸ بار همزمان یه درخواستیو بفرستم این ۸ تا تموم شد هشتای بعدیو ارسال کنه همینطور ۸ تا ۸تا , تا کل درخواستها تموم بشه ممنون میشم کمکم کنید
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 123 دیده شده

سوال
یک اپلیکیشن ساخته ام که دارای پرداخت درون برنامه ای کافه بازار است. آیا می توان با این شرایط (دارا بودن پرداخت درون برنامه ای کافه بازار)  اپلیکیشن را در گوگل پلی انتشار داد؟
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 227 دیده شده

سوال
چگونه در tk مقدار عددی از کاربر دریافت کنیم که مستقیم قابل انجام عملیات باشه من از spinbox استفاده میکنم نمی شود spinbox را به عنوان متغییر در فرمول گذاشت و این ارور را میدهد: TypeError: unsupported operand type(s) for ** or ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 255 دیده شده

سوال
من قبلا حدود ۱۰ سال پیش کار طراحی سایت انجام می دادم. زبان برنامه نویسی:asp.net پایگاه داده: sql server طراحی سایت:frontpage . و کار طراحی سایت و کنار گذاشتم الان می خوام دوباره کار طراحی سایت و شروع کنم اما نمی ...
در حال بررسی 0
11 ماه 1 پاسخ 97 دیده شده