سوال
باسلام ببخشید که یه سوال خیلی کلی که خوش یه پروژه است میپرسم ولی واقعا گیرم داخل یک درایو ما ۳۰۰۰۰ پوشه داریم و داخل هر پوشه میانگین ۱۵ عکس دنبال راهی میگرم که یه فایل اکسل به برنامه بدم (توی ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 183 دیده شده

سوال
سلام من به فایل اکسل رو در پایتون فراخوان کرده ام .یک ستون جنسیت دارم .که مقادیر صفر و یک گرفته است .میخواهم دستوری داشته باشم که هر کجا صفر بود mail و هر جا یک بود femail بگذارم .خیلی ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 111 دیده شده

سوال
سلام من میخوام تو کامل کردن این کد کمکم کنید این کد یک چت کوچک است سرور: from socket import * import threading ip = "192.168.9.26" port = 1542 tcp = socket(AF_INET, SOCK_STREAM) tcp.bind((ip,port)) tcp.listen() client , addr = tcp.accept() def give(): print(client.recv(1024).decode()) def send(): msg = input("").encode() client.sendall(msg) while True: t1 = threading.Thread(target=give) t2 = threading.Thread(target=send) t1.start() t2.start() کلاینت: from socket import ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 110 دیده شده

سوال
یک آرایه از جنس رشته داریم ودرون ان را پر کرده ایم حال میخواهیم از کاربر رشته ای را بگیریم و ان را با اولین رشته درون ارایه مقایسه کند که ببیند ایا باهم برابر هستند یا نه؟ واین کار ...
در حال بررسی 0
10 ماه 1 پاسخ 115 دیده شده

سوال
سلام روز به خیر   دوستان من میخوام توی اندرویداستودیو کتابخونه اضافه کنم. ولی نمیشه. فکر کنم بخاطر تحریم بودن هست. و اینکه شنیدم یه سری پروکسی ها هست که اگر ست کنیم میتونیم بدون VPN استفاده کنیم. اگر کسی پروکسی خوبی میتونه ...
حل شده 0
5 سال 1 پاسخ 500 دیده شده

سوال
سلام خسته نباشید خواستم بپرسم چرا داخل سایت های مختلف فرایند نصب اندروید استودیو متفاوت است؟ من خودم موقع نصب بعضی از صفحات رو داشتم بعضی ها رو ندارم؟ فرایند نصب اندروید استودیو که کامل باشه و درست باشه رو از کدوم سایت ...
در حال بررسی 0
5 سال 1 پاسخ 827 دیده شده

سوال
سلام خدمت همه مهندسای عزیز ، برنامه ایی بنویسید که با گرفتن مقدار n (فرد) از ورودی ، مربع جادویی را در خروجی نمایش دهد.(عکس مربع جادویی برای n=3 ضمیمه شده است)
حل شده 2
4 سال 1 پاسخ 943 دیده شده