سوال
سلام به مهندسین درسمنی یک سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید. برنامه ای بنویسید که یک رشته چند کلمه ای دریافت کند و مخفف کلمه ها را با حروف بزرگ نمایش دهد. مثال: ورودی: Java Development Kit خروجی: JDK
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 302 دیده شده

سوال
سلام من یه کدی میخوام که بتونم قبل از نمایش کامل پست توی سایت عکس مربوط به اون تصویر رو بزارم (یعنی قبل از زدن دکمه ادامه مطلب )
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 313 دیده شده

سوال
دوستان برنامه نویس من میتونم از گوشیم برای برنامه نویسی استفاده کنم. میخوام بدونم برای من که همه تایمم بیرونم و نمیتونم سیستم  روشن کنم میشه همه امکانات برنامه نویسی رو روی گوشیم داشته باشم؟ با تشکر از بچه ها انجمن درسمن
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 212 دیده شده

سوال
سلام ممنون میشم برنامه زیر را برام بنویسید . برنامهای‌که‌کلاس‌‌Circleرا‌طوری‌تغییر‌میدهد‌تا‌دو‌سازنده‌داشته‌باشد‌.سازنده‌اول‌،سازنده‌پیشی فرض‌را‌ پیادهسازی‌می کند‌. و‌سازنده‌دوم‌شعاع‌دایره‌را‌به عنوان‌پارامتر‌دریافت‌میکند‌و‌ در‌فیلد‌شعاع‌(‌)rقرار‌میدهد. سپس در دوتابع برای محاسبه مساحت و محیط بنویسید و در اخر در تابع main  یک شعاع از کاربر بگیرد و محیط و ...
حل شده 0
2 سال 1 پاسخ 139 دیده شده

سوال
سلام خدمت همه مهندسان من یک کد اماده از سایت گیت هاب دارم که به زبان ++c نوشته شده از آنجا که پیش زمینه ای از ++c ندارم نمیدونم چطور باید از کد اجرا بگیرم . خیلی خیلی ممنون میشم دوستانی ...
در حال بررسی 0
12 ماه 1 پاسخ 90 دیده شده