سوال
برنامهای‌که‌‌xو‌‌nرا‌خوانده‌،مقدار‌سینوس‌زاویه‌‌ ‌ xرا‌محاسبه‌میکند‌.‌ باتوجه به عکس ضمیمه شده سینوس را به دست اورد. وظایف‌متدها:‌ متد‌ :mainاین‌متد‌ ‌nو‌‌xرا‌خوانده‌،با‌فراخوانی‌متدها‌ ‌powو ‌‌factحاصل‌عبارت‌) ‌ ...
حل شده 0
3 سال 1 پاسخ 265 دیده شده

سوال
باسلام من یک برنامه نوشتم که اصلاعات فردی رو گرفته ودر پایگاه داده ذخیره میکنه ولی در دیتا گرید نمایش داده نمیشه باید برنامه رو یابر ببندم بعد دوباره باز کنم تا ضاهر بشه مشکل چیست؟
در حال بررسی 1
3 سال 1 پاسخ 213 دیده شده

سوال
من وارد تابع متصل به پایگاه داده میشم ولی برای سه تابع ارور میده mysqli_connect new mysql new pdo $mserver="localhost"; $mdb='mpccc'; $passw='14222396991400'; $link = new mysqli_connect('localhost', 'mpccc', '14222396991400'); if (!$link) { die('Could not connect: ' . mysql_error()); } echo 'Connected successfully'; mysql_close($link); اینم کدش به نظرتون مشکل داره لطفا کمکم کنید اگر راه ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 744 دیده شده

سوال
سلاما گر من گوشی خود را روی حالت پرواز بگذارم و از آن خارج کنم آدرس IP من عوض میشود درست است؟؟؟   اما یک سایت به من گیر داده که من دو حساب کاربری را با یک آی پی مشترک زدم ولی ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 129 دیده شده

سوال
سلام دوستان من تازه به python علاقه مند شدم و تا درس شماره ۱۰ استاد مهدی عباسی را گذراندم در رابطه با تمرین تا اینجای آموزش باید به کجا رجوع کنم و یا از کجا میتونم تمرین به دست بیارم ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 100 دیده شده