سوال
سلام وقت بخیر مخواستم از برنامه نویسان درسمن خواهش کنم کد برنامه زیر رو برام بنویسن برنامه ای که یک مبلغ از ورودی دریافت کنه و تمام حالت های ممکن خرد کردن آن اسکناس را به کمک اسکناس های ۱۰۰۰ ...
حل شده 0
4 سال 1 پاسخ 443 دیده شده

سوال
سلام ... برنامه ای بنویسید که از ورودی دوتا رشته بگیرد و رشته دوم را در رشه اول با ' * ' عوض کند. (بدون استفاده از متد های رشته!) مثال ورودی اول: [crayon-661e920c469a9886570116/] ورودی دوم: [crayon-661e920c469b0225100782/] خروجی: [crayon-661e920c469b4674604601/]  
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 382 دیده شده

سوال
سلام دوستان، من میخوام ظاهر یه سایت خبری رو طراحی کنم، اما تو این زمینه هیچ تجربه ایی ندارم، چجوری میتونم یه ظاهر خیلی خوب و شیک بزنم؟ ممنونم از انجمن برنامه نویسی درسمن و دوستانی که راهنمایی می کنند.
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 300 دیده شده

سوال
یک کلاس با نام کتاب تعریف کنیم.این کلاس به عنوان ارگومان ورودی نام کتاب و نام نویسنده و تعداد کتاب فروخته شده و قیمت اصلی هر کتاب و قیمت فروش ان را دریافت کند.این کلاس حاوی متدی برای محاسبه سود ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 336 دیده شده

سوال
برنامه ای‌که‌ حاصل‌ عبارتf(x)=5x^2-3x+4 را‌برای‌مقادیر‌صحیح‌ و‌ اعشاری‌   با‌دو‌ متد‌هم‌نام‌محاسبه‌کرده‌و‌نمایش ‌میدهد.
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 296 دیده شده

سوال
سلام دوستان برای افزایش سرعت سایت از کلودفلر استفاده کردم اما هر وقت بخوای وارد سایت بشی یه صفحه با این متن نشون داده میشه Checking your browser before accessing . This process is automatic. Your browser will redirect to your requested content shortly. Please ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 205 دیده شده

سوال
سلام.یه جایی خوندم ViewBinding از FindViewById بهتره و جلوی باگهایی رو میگیره که وقتی با اندروید درگیر بشید متوجه میشید.آیا استاد عباسی تو سری آموزش اندروید این مورد رو آموزش میدن؟ باتشکر
حل شده 0
1 سال 1 پاسخ 153 دیده شده