سوال
سلام وقت بخیر بنده در حال دیدن آموزش انگولار هستم و همانطور که در ویدیو آموزش کد زده شده منم کد زدم ولی برای من ارور میده . من میخوام از کارب با متغیر i یک ورودی بگیرم ولی وقتی مقدار iرو ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 182 دیده شده

سوال
سلام روز همگی بخیر . من د دوره مقدماتی پایتون هستم . تمرین دارم که احتیاج به راهنمایی دارم ممنون میشم راهنماییم کنید . من میخوام از طریق input از کار بر ۳ عدد بگیرم و به شکل تقویم قمری نمایش ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 156 دیده شده

نظرسنجی
با سلام برنامه‌ای بنویسید که ۱۰ عدد از ورودی بخواند و در انتها عددی که بیشترین تعداد مقسوم‌علیه عدد اول را دارد به همراه تعداد مقسوم‌علیه‌های اول آن، در خروجی چاپ کند. اگر چند عدد این حالت را داشتند، بزرگترین آن‌ها ...
در حال بررسی 0
12 ماه 1 پاسخ 253 دیده شده

سوال
سلام من یه پروژه وب اسکرپینگ می خوام انجام بدم برای سایت دیوار که به این صورته که اول برنامه باید یه کلمه از کاربر بگیره(مثلا منزل فروشی) بعد توی سایت دیوار سرچ کنه(کد این قسمت نمیدونم چجوری بزنم) بعدش مشخصات ...
در حال بررسی 0
10 ماه 1 پاسخ 91 دیده شده

سوال
خطای نصب WARNING: Retrying (Retry(total=0, connect=None, read=None, redirect=None, status=None)) after connection broken by 'ProxyError('Cannot connect to proxy.', NewConnectionError('<pip._vendor.urllib3.connection.HTTPSConnection object at 0x0000023BD99F5910>: Failed to establish a new connection: [WinError 10061] No connection could be made because the target machine actively refused it'))': ...
در حال بررسی 0
5 ماه 1 پاسخ 89 دیده شده