سوال
برنامه ای بنویسید که بوسیله تابع هر رشته ای (بطور مثال نام و نام خانوادگی خودتان) را بعنوان پارامتر ورودی دریافت کرد کد های اسکی (ascii) معادل هر کارکتر را با داشتن یک جدا کننده (خط زیرین _ ) بهم ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 169 دیده شده

سوال
سلام دوستان عزیز امیدوارم بهترین روزارو داشته باشید یه سوال داشتم خدمتتون درمورد مسیر اندروید من در حال حاضر فقط جاوارو بلدم و یک سری پروژه خیلی ساده در حد ماشین حساب و مدیریت رستوران و هتل نوشتم ... خواستم مسیر اندروید رو به طور ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 194 دیده شده

سوال
سلام تو جاوا میخوام با یک متود اسکنر یک کد عددی و پیام  متنی رو از کاربر بگیرم و با توجه به عدد وارد شده یک تغییر روی متن انجام بدم و چاپش کنم ، اگه اول پیام متنی و بعد ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 183 دیده شده

سوال
با سلام خدمت دوستان بنده تازه برنامه نویسی پایتون را شروع کرده ام.مشکلی که در کد زیر پیدا کرده ام این است که بعد از اجرای برنامه هیچ اتفاقی نمی افتد و در واقع تابع test که به عنوان تارگت در ...
در حال بررسی 0
11 ماه 1 پاسخ 109 دیده شده

سوال
سلام دوستان عرض ادب من یک دیتابیس دارم که یکی از جداولم یک مسئله ای براش پیش اومده اونم اینه که فیلد آیدنتیتی (id) من مقدارش خیلی زیاد شده و چون من تمام رکورد هامو پاک کردم اونم به همون مقدار ...
حل شده 1
5 سال 1 پاسخ 1171 دیده شده

سوال
بین دو جدول orders , orderDetails join زدم.چطوری میتونم همه ستون های orderDetails به همراه یک ستون orders رو توی نتیجه نمایش بدم (البته نمیخوام اسم تک تک ستون ها رو بنویسم).
در حال بررسی 0
5 سال 1 پاسخ 432 دیده شده