سوال
میخوام بدونم که کلاس هایی که ما خودمان برای پروژه ها تعریف میکنیم با کلاس های از پیش تعریف شده خوده سی شارپ چه تفاوتی داره مثلا یه کلاس person تعریف می کنم این کلاس با کلاس int چه تفاوتی ...
در حال بررسی 0
5 ماه 1 پاسخ 68 دیده شده

سوال
سلام وقت بخیر.در قسمت سوم اندروید این کدها رو آموزش دادید: btnchange.SetOnClickListener (new View.OnClickListener(){public void onclick(View v) طبق آموزش های مقدماتی و متوسط جاوا،من یه چیزهایی از این خط رو متوجه نمیشم.مثلا داخل پرانتز اول.شما کلمه new رو فقط برای خط تعریف ...
حل شده 0
2 ماه 1 پاسخ 54 دیده شده

سوال
سلام و مهر به همه دوستان من توی زامارین میخوام یک dialog کاملا شخصی سازی شده درست کنم! یعنی میخوام خودم دیزاینش کرده باشم! و از دیالوگ های زشت خود اندروید استفاده نکنم☺ راهکاری هست؟  
حل شده 0
4 سال 1 پاسخ 428 دیده شده

سوال
ا سلام خدمت دوستان عزیز ساخت ViewModel با data validation ها یکی از کارهایی هست که به کررات تکرار میشه و خیلی زمان بر هست. اگر ابزاری باشه تا ViewModel ما رو بر اساس جدولی که در دیتابیس هست تولید ...
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 264 دیده شده

سوال
سلام ... یه سوال دارم که تو حلش ایراد دارم لطفا کمکم کنید ... برنامه ای بنویسید که عدد طبیعی m وk را از ورودی دریافت کند، kامین کوچکترین عدد طبیعی که مجموع ارقام آن برابر m باشد را در خروجی ...
در حال بررسی 1
3 سال 1 پاسخ 238 دیده شده

سوال
سلام به همه ی دوستان انجمن درسمن ، میخواستم یک برنامه بنویسم که قد و وزن رو از کاربر بگیره و BMI رو محاسبه کنه .فرمولشو مشکل داشتم .اگر کسی بلده لطف کنه سورس کدش رو برام بفرسته . ممنون برنامه نویسان ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 1313 دیده شده