سوال
برنامه ای بنویسید که پوشه ای با نام text بسازد و درون آن پوشه فایلی به نام lorem-ipsum.txt ساخته و متن زیر را درون آن بریزد. سپس، ۱. تعداد تمام حروف را به به خروجی ببرد ۲. تعداد حروف بزرگ و کوچک را ...
در حال بررسی 0
4 ماه 1 پاسخ 50 دیده شده

سوال
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی بنده میخواستم یک فرم درست کنم که وقتی نوع ماشین رو انتخاب میکنم در فیلد بعد مدل ماشین رو نمایش بده و بعد انتخاب کنیم از آموزش سایت استفاده کردم و لیست رو ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 192 دیده شده

سوال
سلام من چند هفتس که یک محتوا رو داخل سایت قرار دادم ولی گوگل هنوز ایندکسش نکرده. په کار باید بکنم؟ علت چیه؟
در حال بررسی 0
5 سال 1 پاسخ 389 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که ساعات کارکرد کارمند وتعداد فرزندهایش راگرفته وحقوق انرا محاسبه کند! حقوق خالص=ساعات کارکرد*۲۵۰۰(مزد کارمند ساعتی۲۵۰۰ت میباشد) به ازای هر فرزند وحداکثرتا ۳فرزند مبلغ ۱۵۰۰ت به حقوق اضافه میشود مبلغ۵%حقوق به عنوان مالیات وبیمه از حقوق کسر ...
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 460 دیده شده

سوال
سلام دوستان . یک لیست ویو سفارشی درست کردم که یک دکمه حذف داره و میخام وقتی روی دکمه حذف آیتم کلیک شد لیست رفرش بشه. چجوری امکان رفرش لیست وجود داره ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 372 دیده شده

سوال
برنامهای‌که‌‌xو‌‌nرا‌خوانده‌،مقدار‌سینوس‌زاویه‌‌ ‌ xرا‌محاسبه‌میکند‌.‌ باتوجه به عکس ضمیمه شده سینوس را به دست اورد. وظایف‌متدها:‌ متد‌ :mainاین‌متد‌ ‌nو‌‌xرا‌خوانده‌،با‌فراخوانی‌متدها‌ ‌powو ‌‌factحاصل‌عبارت‌) ‌ ...
حل شده 0
3 سال 1 پاسخ 265 دیده شده