سوال
برنامهای‌که‌‌xو‌‌nرا‌خوانده‌،مقدار‌سینوس‌زاویه‌‌ ‌ xرا‌محاسبه‌میکند‌.‌ باتوجه به عکس ضمیمه شده سینوس را به دست اورد. وظایف‌متدها:‌ متد‌ :mainاین‌متد‌ ‌nو‌‌xرا‌خوانده‌،با‌فراخوانی‌متدها‌ ‌powو ‌‌factحاصل‌عبارت‌) ‌ ...
حل شده 0
3 سال 1 پاسخ 263 دیده شده

سوال
باسلام من یک برنامه نوشتم که اصلاعات فردی رو گرفته ودر پایگاه داده ذخیره میکنه ولی در دیتا گرید نمایش داده نمیشه باید برنامه رو یابر ببندم بعد دوباره باز کنم تا ضاهر بشه مشکل چیست؟
در حال بررسی 1
3 سال 1 پاسخ 211 دیده شده

سوال
با سلام و خسته نباشید من توی پروژم هر کاربر یه سری ایده داره که هر ایده یه سری درخواست داره این درخواست ها باید به کاربر صاحب ایده نشون داده بشه حالا این بخش بجای اینکه هر کاربر فقط درخواستهای خودشو ببینه میتونه همه ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 330 دیده شده

سوال
الان برای گذاشتن قسمت about دیو جدید تشکلیل نمیشه و من کد هارو درست زدم حتی یبار هم با اینسپکت کد های درست شده رو زدم ولی تشکیل نمیشا و به این شکل میشه ممنون میشم راهنمایی کنین اون قسمت آبی ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 351 دیده شده

سوال
سلام وقت بخیر. داخل ویندوز فرم یک نرم افزار نوشتم و وقتی ران میگیرم و اجرا میکنم تار دیده میشه و وضوع خیییلی پایینی داره اول ویژوال استودیو ۲۰۱۰ داشتم و نار بود الآن  ۲۰۱۹ نصب کردم و هنوز هم تاره. چیکار ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 151 دیده شده

سوال
سلام دوستان امیدوارم عالی باشید من تو کار سفارش برد مدار چاپی هستم ولی میخوام برنامه نویسی و شروع کنم میخوام فیبرهایی که طراحی میکنم بتونم برنامه شو هم بنویسم شما چه دوره ای رو معرفی میکنید؟ خودتون تو این ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 219 دیده شده

سوال
با سلام و احترام دوستان من در حال انتخاب لپ تاپ هستم و میخوام بدونم اگر مک بوک air با پردازنده های سری m رو انتخاب کنم و صفحه نمایش ۱۳ اینچ آیا برای کدنویسی با محدودیت مواجه میشم یا صفحه ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 135 دیده شده