سوال
هر‌لیتر‌معادل‌‌ ‌ ۰/۲۶۴۱۷۹گالن‌است‌. ‌ برنامه ای‌که‌میزان‌ بنزین‌مصرفی‌اتومبیل‌کاربر‌ را‌ برحسب‌لیتر‌و‌مسافت‌طی‌شده‌آن‌را‌به‌مایل‌گرفته،‌ سپس‌مصرف‌به‌ ازای‌ هر‌مایل‌ به‌ گالن‌را‌نمایش ‌ میدهد‌.
حل شده 0
3 سال 1 پاسخ 219 دیده شده

سوال
سلام من در پایتون یک چت بات نوشتم با if و else و مشخص کردم که اگر کاربر چی نوشت توهم باید چی بنویسی ولی یه مشکلی هست کاربر اگه چیز دیگه ای بنویسه که کلا تو برنامه نباشه یا ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 242 دیده شده

سوال
سلام تیبلی که در اسکیو ال ساختم ذخیره نمیشه و با این خطا مواجهه می شوم؟!!
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 192 دیده شده

سوال
سلام دوستان . وقتی شماره ۱۰ تا ۱۳ را هر کدام جداگانه انتخاب میکنم hello teacher hello user ... همزمان چاپ میشه . دقت کنید من فقط از دستورات if  استفاده کردم . و عبارت else   را در اخر برنامه هم گذاشتم ولی ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 179 دیده شده

سوال
سلام خسته نباشید ببخشید من ۱۵ سالمه و۱سالی هست که css/html و وردپرس کارمیکنم اما میخوام سمت برنامه نویسی ویندوز ساخت اپ وهک وامنیت بشم همه بهم میگن فقط پایتون یاد بگیر دیگه نیازی به زبان دیگه ای نیست چون کراس ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 116 دیده شده

سوال
در پروژه الگوریتم KNN را به صورت شی گرا بسازید که به این شکل باشد: تابع fit  که ورودی های آن x_train و y_train است. تابع predict برای پیشبینی که ورودی آن x_test است. تابع score  برای برگرداندن امتیاز مدل ...
در حال بررسی 0
9 ماه 1 پاسخ 110 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید تا تمام حروف انگلیسی بزرگ را درون یک فایل به نام alphabet.txt ذخیره کرده و سپس همین فایل را خوانده، و یک دیکشنری از محتوای فایل بسازد؛ به گونه ای که اعداد کلید و حروف مقدار باشند.
در حال بررسی 0
4 ماه 1 پاسخ 38 دیده شده