سوال
سلام فرض کنید می خواهم یکسری اطلاعات از کاربران بگیریم و عملیاتی روی آنها انجام بدهم اما نمی خواهم این اطلاعات در جداول دیتابیس نگهداری شود می خواهم جدولی (کلاسی یا لیستی)در برنامه ایجاد کنم و کل پروژه(کنترلهامختلف)از داده های ...
در حال بررسی 0
5 سال 1 پاسخ 420 دیده شده

سوال
سلام. من برای پروژه م دارم در یک صفحه اطلاعات شخص رو میگیرم و میخوام بعد از سابمیت کردن تو همون صفحه نشون بده. این کد فرممه: [crayon-662a9807ed305188178578/] حالا در ادامه کدهای php رو اینجوری نوشتم: [crayon-662a9807ed30d723946838/] ولی متاسفانه خطوطی که مربوط به مقداردهی به ...
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 585 دیده شده

سوال
اگر‌کارمندی‌ ‌ به اندازه‌ ‌۱۵درصد‌حقوق‌ماه‌گذشته‌خود‌پاداش‌بگیرد‌،برنامه ای‌که‌ حقوق‌کارمند‌را‌خوانده،‌پاداش‌او‌را‌محاسبه‌نموده،‌نمایش ‌ ‌میدهد  را بنویسید ممنونم
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 254 دیده شده

سوال
برنامهای‌که‌شماره‌کارمندی‌و‌حقوق‌تعدادی از‌کارکنان‌موسسه‌را‌دریافت‌کرده،‌بر‌اساس‌تعریف‌زیر،‌مالیات‌ ‌ حقوق‌را‌محاسبه‌می ‌ کند‌و‌به‌خروجی‌میبرد‌. ‌ سپس‌مشخص‌میکند‌بی ترین‌دریافتی‌مربوط‌به‌کدام‌کارمند‌است.‌ مالیات‌از‌معاف‌ < = 311111حقوق‌ ‌‌‌‌ ۳۱۱۱۱۱‌< = ‌ = < ‌حقوق۶۱۱۱۱۱‌‌ ‌۳۱۱۱۱۱‌درصد‌به‌مازاد‌بر۱۱ ‌۶۱۱۱۱۱‌< = ‌ = < ‌حقوق۸۱۱۱۱۱‌‌‌‌‌۶۱۱۱۱۱‌‌درصد‌مازاد۱۶ ‌‌=‌>‌‌حقوق۸۱۱۱۱۱‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌۸۱۱۱۱۱‌‌‌‌‌‌‌‌درصد‌مازاد۱۸
حل شده 0
3 سال 1 پاسخ 160 دیده شده