سوال
برنامه‌ای‌که‌دو‌رشتهرا‌از‌ورودی‌خوانده،‌رشته‌‌S1را‌در‌رشته‌‌S2جستجو‌می‌کند‌.در‌این‌برنامه،‌ ‌ خواندن‌رشته ‌ ها‌توسط‌متد‌اصلی‌و‌جستجوی‌رشته‌توسط‌ متدی‌ دیگر انجام‌میشود.‌ وظایف‌متدها‌:‌ متد‌:mainدو‌رشته‌را‌خوانده،‌با‌فراخوانی‌متد‌‌، ‌ search_stringرشته‌اول‌را‌در‌رشته‌دوم‌جستجو‌میکند‌. ‌ سپس‌،پیغام‌مناسب‌چاپ‌مینماید‌.‌ متد‌ ‌ ‌:search_stringرشته‌اول‌را‌در‌رشته‌دوم‌جستجو‌میکند‌.اگر‌رشته‌اول‌در‌رشته‌دوم‌باشد،‌مکان‌شروع‌ ‌ رشته‌اول‌در‌رشته‌دوم‌،وگرنه‌صفر‌را‌برمیگرداند.
حل شده 0
3 سال 1 پاسخ 263 دیده شده

سوال
سلام.یه توضیح دقیق میخواستم درباره ماهیت تابع main چرا فقط یکبار میتواند تعریف شود؟ چه فرقی با توابع دیگر دارد؟ آیا وجود تابع main ضروری است؟ چرا ورودی آن String [] args است؟ همه چیز درباره تابع main رو میخواستم بدونم باتشکر
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 397 دیده شده

سوال
سلام. دوستان من یک فایل دارم با nodepad که باز کنم محتواش به این صورت هست. میتونید راهنمایی کنید که چطور میشه متنش رو رمزگشایی کرد. ¾ےڈ۰( N%üً‰‌â؛¦“€w{طêƒ،Q¸G~ئہ„۰مüeâگ·وےB‏|Œ۳;”ے۳é·à‎¢ہً=ûأٹOھQû‎”¨tV‎ب÷’۱ذ÷a>{‍  
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 228 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که بوسیله تابع هر رشته ای (بطور مثال نام و نام خانوادگی خودتان) را بعنوان پارامتر ورودی دریافت کرد کد های اسکی (ascii) معادل هر کارکتر را با داشتن یک جدا کننده (خط زیرین _ ) بهم ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 169 دیده شده

سوال
سلام دوستان عزیز امیدوارم بهترین روزارو داشته باشید یه سوال داشتم خدمتتون درمورد مسیر اندروید من در حال حاضر فقط جاوارو بلدم و یک سری پروژه خیلی ساده در حد ماشین حساب و مدیریت رستوران و هتل نوشتم ... خواستم مسیر اندروید رو به طور ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 194 دیده شده

سوال
سلام تو جاوا میخوام با یک متود اسکنر یک کد عددی و پیام  متنی رو از کاربر بگیرم و با توجه به عدد وارد شده یک تغییر روی متن انجام بدم و چاپش کنم ، اگه اول پیام متنی و بعد ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 183 دیده شده