سوال
سلام دوستان چرا وقتی که فرگمنت ایجاد میکنیم و برای سازنده ی پیش فرضش آرگومان ورودی  تعیین میکنیم ، اونو به عنوان یه اخطار در نظر میگیره و پیشنهاد میده که متدی newInstance بسازیم.آیا دلیل خاصی داره اینکار؟   ممنون میشم راهنمایی ...
حل شده 0
5 سال 1 پاسخ 408 دیده شده

سوال
برنامه ‌ ای‌که‌عددی‌را‌خوانده،‌مشخص‌میکند‌آیا‌عدد‌متقارن‌است‌یا‌خیر‌. ‌ نمونه های‌ از‌اعداد‌متقارن‌ ‌ عبارتاند‌از‌:‌۱۶۳۶۱و‌ ۴۶۳۶۴توضیح: (چنانچه‌عددی‌برابر‌با‌مغلوب ‌ باشد‌،متقارن‌است‌.پس‌،ابتدا‌مغلوب عدد‌را‌محاسبه‌کرده‌،با‌خودش‌مقایسه‌میکنیم)
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 1022 دیده شده

سوال
هر‌لیتر‌معادل‌‌ ‌ ۰/۲۶۴۱۷۹گالن‌است‌. ‌ برنامه ای‌که‌میزان‌ بنزین‌مصرفی‌اتومبیل‌کاربر‌ را‌ برحسب‌لیتر‌و‌مسافت‌طی‌شده‌آن‌را‌به‌مایل‌گرفته،‌ سپس‌مصرف‌به‌ ازای‌ هر‌مایل‌ به‌ گالن‌را‌نمایش ‌ میدهد‌.
حل شده 0
3 سال 1 پاسخ 222 دیده شده

سوال
سلام من در پایتون یک چت بات نوشتم با if و else و مشخص کردم که اگر کاربر چی نوشت توهم باید چی بنویسی ولی یه مشکلی هست کاربر اگه چیز دیگه ای بنویسه که کلا تو برنامه نباشه یا ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 243 دیده شده

سوال
سلام تیبلی که در اسکیو ال ساختم ذخیره نمیشه و با این خطا مواجهه می شوم؟!!
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 201 دیده شده

سوال
سلام دوستان . وقتی شماره ۱۰ تا ۱۳ را هر کدام جداگانه انتخاب میکنم hello teacher hello user ... همزمان چاپ میشه . دقت کنید من فقط از دستورات if  استفاده کردم . و عبارت else   را در اخر برنامه هم گذاشتم ولی ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 193 دیده شده