سوال
میخوام یه برنامه بنویسم که ماه رو به عدد بگیره و تعداد روز های اون رو بده برای ماه ۱۲ به مشکل بر خوردم بنظرتون چیکار کنم #include <iostream> using namespace std; int main() { int a; cout <<"adade mahe shamsi ra vared konid:"; cin>>a; if (a!=0 && ...
در حال بررسی 1
3 سال 1 پاسخ 835 دیده شده

سوال
کسی میتونه کد این سوال رو برام بنویسه؟ کلی درگیرشم واقعا نمیفهممش که چجوری باید کاراکتر دریافت کنم و این عملیات رو روش انجام بدم: برنامه ای نام و شماره تلفن n شخص را بگیرد و نام اشخاصی که نیلوفر است ...
حل شده 0
3 سال 1 پاسخ 809 دیده شده

سوال
سلام و خسته نباشید چگونه با یک دستور شرطی مشخص کنیم متغییری مقداردهی شده یا نه؟ یعنی مثلاً در اینجا n مقداردهی نشده اما m شده: [crayon-66278e0d1f77f350050671/] لطفاً حلقه if را پر کنید و با استفاده از آن isValued را مقداردهی کنید. اگر راه حل ...
حل شده 0
3 سال 1 پاسخ 212 دیده شده

سوال
سلام , ما جداول , users , roles , user_roles داریم و می خوام به کاریران با تعداد سمت هایی که بهشون داده شده , برسم . با استفاده از این کوئری می تونم  اسم کاربرها رو با سمت هاشون بگیرم .. ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 236 دیده شده

سوال
سلام به همگی لطفا راهنمایی کنید. من حدود چند روز بعد آموزش پیشرفته سی شارپ درسمن رو تموم میکنم اما یه مشکل دارم ، من تو تمام آموزش هایی که دیدم حالا چه درسمن چه یه سایت های دیگه ، هیچ آموزش که ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 187 دیده شده

سوال
سلام به دوستان برنامه نویس برنامه ای بنویسید که دو رشته و دو عدد m و n را از ورودی دریافت نموده و سپس m کاراکتر اولیه از معکوس رشته دوم را در موقعیت nام از رشته اول درج نماید. مثال: رشته اول ...
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 275 دیده شده