سوال
برنامه ای‌که‌تعدادی‌عدد‌را‌خوانده،‌هر‌یک‌از‌اعداد‌را‌که‌بر‌ ‌۹بخش پذیر‌باشد،‌در‌ ‌ خروجی‌چاپ‌میکند‌(از‌روش‌مجموع‌ارقام‌استفاده‌کنید.)
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 700 دیده شده

سوال
با سلام. اگر پروژه ASP .NET Core را به همراه بانک اطلاعاتی به هاست منتقل کنم و بعد از مدتی آن پروژه را در سیستم خودم توسعه داده و Migration های دیگری را روی بانک اطلاعاتی بزنم در این صورت چطور ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 308 دیده شده

سوال
سلام می خواستم یه برنامه بنویسم که زک متن آرایه ای از نوع char به طول حداکثر ۱۰۰ رو ورودی بگیره *رشته حتما صد کارکتر نداره و ممکنه کمتر هم باشه و اینکه متن برعکس هستش* حالا می خوایم این متن برعکس ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 210 دیده شده

سوال
میخوام بدونم که کلاس هایی که ما خودمان برای پروژه ها تعریف میکنیم با کلاس های از پیش تعریف شده خوده سی شارپ چه تفاوتی داره مثلا یه کلاس person تعریف می کنم این کلاس با کلاس int چه تفاوتی ...
حل شده 0
2 سال 1 پاسخ 167 دیده شده

سوال
سلام، بنده ابتدا pyqt5 را با موفقیت نصب کردم ولی وقتی خواستم pyqt5-tools را نصب کنم با ارور مواجه شدم pipام هم بروز هست واز این روش ها هم استفاده کردم: pip install pyqt5-tools pip3 instal pyqt5-tools python -m pip install pyqt5-tools اما در ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 1486 دیده شده

سوال
سلام خسته نباشید توی راه اندازی اندروید استودیو برای نصب gradle به مشکلی بر خوردم در نصب انلاین گریدل ، ورژن ۷٫۴ دانلود و اکستراکت میشود اما اندروید استودیو به دنبال گریدل ۷٫۳٫۱ میگرده. در نصب افلاین هم به فایل ورژن ۷٫۳٫۱ ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 946 دیده شده