سوال
سلام به همه مهندسین عزیز. قراره یه برنامه بنویسم که یه عدد از کاربر بگیره و به مبنای دو تبدیلش کنه. مثلا ورودی ۱۳ میده و خروجی باید ۱۱۰۱ چاپ شه. اگه میشه کدش رو توی سی پلاس پلاس بهم بدین خیلی ...
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 369 دیده شده

سوال
سلام دوستای درسمنی عزیز، یه سوال خیلی راحت براتون تو ضمیمه گذاشتم. هر کسی به هر روشی که تونست کدش رو بزنه. منتظر جواباتون هستم!
در حال بررسی 2
4 سال 1 پاسخ 593 دیده شده

سوال
سلام من یک برنامه دارم که در ضمیمه قرار میدم . قبلا این کد هارو رو برنامه های دیگه امتحان کردم مشکلی نداشتن اما حالا بدون اینکه اروری داشته باشم داده ها در دیتابیس که در خود سی شارپه ذخیره نمیشه و ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 277 دیده شده

سوال
برنامه‌ای‌که‌عددی‌صحیح‌را‌از‌ورودی‌خوانده،‌تمام‌اعداد‌اول‌قبل‌از‌آن‌را‌با‌استفاده‌از‌تعریف‌زیر‌تعیین‌ ‌ کرده‌،به‌خروجی‌میبرد‌.عددی‌اول‌است‌که‌بر‌هیچ‌عدد‌اول‌قبل‌از‌خودش‌قابل‌قسمت‌نباشد. وظایف‌متدها‌‌ متد‌‌:mainمتغیر‌برنامه‌را‌تعریف‌کرده‌،متد‌ ‌ ‌primرا‌فراخوانی‌میکند‌.‌ متد‌ ‌ ‌:primتشخیص‌می دهد‌عددی‌اول‌است‌یا‌خیر؟‌اگر‌عدد‌اول‌باشد‌،یک‌را‌برمیگرداند
حل شده 0
3 سال 1 پاسخ 202 دیده شده

سوال
سلام خسته نباشید آیا میشه با پایتون تو ویژوال استودیو کدنویسی کرد؟ تو ویژوال استودیو کد میشه اما من ویژوال استودیو دارم اگه تو ویژوال استودیو هم میشه خب چجوری؟
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 325 دیده شده

سوال
سلام بنده یک قالب وبسایت طراحی کردم که این قالب یک صفحه بیشتر نداره و یه محصولی هست که قراره به فروش برسه . یک دکمه خرید در انتهای صفحه هست که کاربر وقتی روی اون کلیک میکنه باید وارد ...
در حال بررسی 1
3 سال 1 پاسخ 229 دیده شده

سوال
این مسئله شماره دوازده اویلر هست. کسی میتونه بهینش کنه ؟ import time def mosalas (n) : sum = ۰ for i in range(1,n+5) : if n == sum : return True elif sum > n : break else : sum += i def maghsum (n) : x =[] for i in range (۱ , n+1) : if n%i == ۰ : x.append(i) return x start = time.time() n = int(input("please enter a number :")) for i in range (۱,n+1) : if mosalas (i) : if len(maghsum(i)) > ۵۰۰ : break print(i) print(len(maghsum(i))) print("------") end = time.time() print(end-start)
در حال بررسی 1
3 سال 1 پاسخ 213 دیده شده