سوال
کارخانه‌ای‌دارای‌‌۶ردیف‌شغلی‌است‌که‌به‌کارمندان‌در‌مقابل‌‌۳۱ساعت‌کار‌در‌هفته،‌ماهانه‌مطابق‌جدول‌ زیر‌حقوق‌ثابتی‌پرداخت‌می‌شود‌.درصورتی‌که‌کارمندی‌بیشتر ‌از‌ ‌ ‌۱۷۱ساعت‌در‌ماه‌کار‌کند‌ اضافه کاری‌به‌ازای‌ هر‌ساعت‌مطابق‌به‌آنچه‌که‌در‌جدول‌مشخص‌شد،‌پرداخت‌می‌گردد‌.اگر‌کارمندی‌کمتر‌از‌‌۱۷۱ساعت‌در‌ماه‌ کار‌کند‌،به‌ازا‌ ‌ هر‌ساعت‌مبلغی‌مطابق‌جدول‌از‌حقوق‌وی‌کسر‌میشود. برنامه‌ ‌ ای‌که‌شماره‌کارمندی،‌ردیف‌شغلی‌و‌ساعت‌کارکرد‌در‌ماه‌برای‌هر‌کارمند‌را‌خوانده‌،دریافتی‌آنها‌را‌ ‌ چاپ‌میکند‌. ‌ برای‌خاتمه‌برنامه‌به جای‌‌شماره‌کارمندی‌ ‌۹۹۹-وارد‌‌میشود هر‌ساعت‌کمکاری‌ هر‌ساعت‌اضافه کاری‌ حقوق‌ثابت‌ نوع‌تخصص ‌ ردیف‌شغلی   ۶۰۰۰ ۵۰۰۰ ‌۰۰۰و۰۰۰‌‌و۱ ‌مهندس‌ارشد ۰ ‌۵۰۰۰ ‌۴۰۰۰ ۸۰۰۰۰۰ ‌مهندس‌ساده ‌ ۱
حل شده 0
3 سال 1 پاسخ 187 دیده شده

نظرسنجی
سلام وقتتون بخیر من پایتون رو تازگیا تموم کردم و برای ادامه پایتون بین هوش مصنوعی و یادگیری ماشین و هک امنیت موندم که کدوم خوب هستش و بازار کار کدوم در جهان بهتره و برای ادامه عالیه ممنون میشم ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 946 دیده شده

سوال
سلام دوستان.من تازه کارم توی برنامه نویسی پایتون: یک کلاس والد هست میخوام فقط یک قسمت از کلاس رو بعنوان وارث استفاده کنم نه همشو   class Market: def__init__(self,brand,model,memory,imei1,imei2,purchase_price,date: class Customer(Market): def__init__(self,brand,model,memory,imei1,imei2,Exposed_price,Customer_Name,Customer_phone,date_purches): super().__init__(brand,model,memory,imei1,imei2 ) این خط بالا فق همین  چهار مورد را بعنوان واث نیاز دارم ولی پایتون ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 81 دیده شده