سوال
سلام وقت بخیر برنامه ایی بنویسید که از کاربر یک رشته دریافت کند سپس در خروجی مشخص کند که این رشته شامل چند کلمه، چند حرف با در نظر گرفتن spaceها و چند حرف بدون در نظر گرفتن spaceها است. مثال)) ورودی: Darsman ...
حل شده 2
6 ماه 28 پاسخ ها 416 دیده شده

سوال
سلام خوبین. من وقتی این خط کد رو اضافه میکنم تصویر قبلی که داشتم کلا پاک میشه و این جایگزین میشه من محدوده هم دادم ولی فایده نداره مشکل بعدیمم اینه که فونت هم اضافه کردم طبق آموزش ولی به ...
در حال بررسی 0
3 ماه 15 پاسخ ها 99 دیده شده

سوال
سلام وقت بخیر برنامه ایی بنویسید که تاریخ تولد شما را به سال، ماه و روز بگیرد سپس سن شما را به سال، ماه و روز مشخص کند. مثال ورودی: ۱۳۷۵/۲/۲۹ خروجی: سن شما برابر است با ۲۳ سال ...
در حال بررسی 3
6 ماه 11 پاسخ ها 307 دیده شده

سوال
سلام به تمام دوستان ایشالله هرجا هستید ، شاد و تندرست باشید. من دیروز تقریبا حدود دو ساعت وقت گذاشتم و با HTML و JavaScript یه ماشین حساب تقریبا کامل طراحی کردم. میخواستم طراحی شما رو هم ببینم و بعد برای خودم رو ...
حل شده 0
5 ماه 11 پاسخ ها 116 دیده شده

سوال
سلام به کاربران محترم انجمن پرسش و پاسخ درسمن یه سوال هست که توی ورودی کاربر یک عدد و یه رشته میده و در خروجی برعکس دقیق رشته رو میخواد، به نظرم ساده بود ولی نشد! اگه میشه کمکم کنید با ...
حل شده 1
5 ماه 10 پاسخ ها 85 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که با دریافت ده نمره از کاربر .نمرات ۲۰ را ازمیان لیست نمرات یک کلاس پیدا کند و اعلام کند مربوط به نفر چندمین لیست است.(اگر چند نمره بیست وجود داشت شماره کلاسی هر چند نفر را ...
در حال بررسی 1
11 ماه 9 پاسخ ها 218 دیده شده

سوال
سلام دوستای خوبم، دنبال جواب این سوالم، ممنون میشم راهنماییم کنید شما تاریخی را به عنوان ورودی دریافت کنید و تعداد روز های باقی‌مانده از امروز تا تاریخ مورد نظر را محاسبه کنید (برای مثال تعداد روز‌های باقی‌مانده از امروز تا ...
حل شده 1
6 ماه 9 پاسخ ها 117 دیده شده